AWG28-37/G/300
DigiKey製品番号
AE37G-300-ND
123-AWG28-37/G/300-DS-ND
メーカー
メーカー製品番号
AWG28-37/G/300
商品概要
CBL RIBN 37COND 0.05 GRAY 300'
詳細な説明
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 37 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable
リボン厚
0.035インチ(0.89mm)
シリーズ
リボン幅
1.850インチ(46.99mm)
梱包形態
スプール
Digi-Spool™, Continous Spool
電圧
300 V
動作温度
-10°C~105°C