POWR1014A & POWR1220AT8 Overview
Lattice Semiconductor Corporation - ラティスセミコンダクタ
IC Power Manager
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 |  | ISPPAC-POWR1220AT8-01T100I | IC PWR MANAGER ISP 6-12V 100TQFP | ±9V~22V | 2.8V~3.96V | 0 - 即時 | See Page for Pricing | 詳細を表示 |