AWG28-14/G-1/300
DigiKey製品番号
AE14A-300-ND
123-AWG28-14/G-1/300-DS-ND
メーカー
メーカー製品番号
AWG28-14/G-1/300
商品概要
CBL RIBN 14COND 0.039 GRAY 300'
詳細な説明
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 14 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
リボン厚
0.035インチ(0.89mm)
シリーズ
リボン幅
0.551インチ(14.00mm)
梱包形態
バルク
Digi-Spool™, Continous Spool
電圧
300 V
動作温度
-10°C~105°C