C3216X7R2J222K115AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 4,473
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 4,338
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
2200 pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)