S075X100VAC
DigiKey Part Number
298-18679-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S075X100VAC
Description
LABEL SELF LAMINATNG 0.75X1" WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.75" x 1.00" (19.05mm x 50.80mm)
Category
Label Size
0.75" x 1.00" (19.05mm x 50.80mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Part Status
Active
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C