THJE107K016AJH is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 738
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 472
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 4,225
In Stock: 560
In Stock: 67
In Stock: 257
Vishay Sprague
100 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 2917 (7343 Metric) 250mOhm @ 100kHz