ASYMSYF16K51
DigiKey Part Number
455-3203-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYF16K51
Description
JMPR SYM-41T-P0.5A-SYF-41T-P0.5A
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Contact End
Socket to Pin
Base Product Number
Length
8.00" (203.20mm)