FX2CA2-52S-1.27DSA(71) is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 120
Datasheet
52 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder
FX2CA2-52S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10622-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA2-52S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 52POS 1.27MM
Detailed Description