CC1210MKX7R9BB106 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 91,877
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 36,118
Datasheet
Direct
TDK
Taiyo Yuden
In Stock: 495
Taiyo Yuden
Upgrade
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Similar
TDK
In Stock: 787
Similar
Murata Electronics
10 µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)