CC0603FRNPO9BN150 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 62,624
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Walsin Technology Corporation
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Upgrade
Knowles Syfer
15 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)