Y1629350R000Q9R is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Upgrade
VPG Foil Resistors
In Stock: 0
Datasheet
Similar
VPG Foil Resistors
In Stock: 0
Datasheet
350 Ohms ±0.02% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil