MMA02040D3482BB300 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
34.8 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMA02040D3482BB300
DigiKey Part Number
MMA02040D3482BB300-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMA02040D3482BB300
Description
RES 34.8KOHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Detailed Description
EDA/CAD Models
MMA02040D3482BB300 Models
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)