ILHB0805ER251V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 3,161
Datasheet
250 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm