F6N0.25BK3000
DigiKey Part Number
1030-F6N0.25BK3000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N0.25BK3000
Description
SELF WRAP 1/4" X 3000' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 3000' (914.40m) Black
Length
3000' (914.40m)
Series
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Packaging
Box
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.250" (6.35mm)