82A0112-22-9
DigiKey Part Number
82A0112-22-9-50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82A0112-22-9
Description
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 50'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 154/44 White 600V 50.00' (15.24m)
Category
Jacket (Insulation) Material
Mfr
Jacket (Insulation) Diameter
0.043" (1.09mm)
Series
Jacket (Insulation) Thickness
0.004" (0.09mm)
Packaging
Bulk
Length
50.00' (15.24m)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Voltage
600V
Cable Type
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C