RN73C1J25K5BTDF is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay
25.5 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film