CGA3E2X7R1H683K080AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 7,300
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 5,216
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Murata Electronics
0.068 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)