C3225C0G2E333K230AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 1,050
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 69,674
Datasheet
Upgrade
In Stock: 600
In Stock: 983
KEMET
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
0.033 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)