C3216X7R2J332M115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1,909
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 2,231
Datasheet
Similar
Similar
Direct
Knowles Syfer
Direct
Murata Electronics
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
3300 pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)