UMK063CG5R2DTHF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 0
5.2 pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)