EMF325B7474KNHT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
0.47 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)