VNH3SP30TR-E | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VNH3SP30TR-E |
Description | IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30 |
Manufacturer Standard Lead Time | 26 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM MultiPowerSO-30 |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | VNH3SP30TR-E Models |
Category | Current - Output 30A |
Manufacturer STMicroelectronics | Voltage - Supply 5.5V ~ 36V |
Series | Voltage - Load 5.5V ~ 36V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ) |