BD87A34FVM-TR is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
In Stock: 3,000
Datasheet
Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel 8-MSOP
BD87A34FVM-TR
DigiKey Part Number
BD87A34FVMTR-ND - Tape & Reel (TR)
BD87A34FVMCT-ND - Cut Tape (CT)
BD87A34FVMDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BD87A34FVM-TR
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8MSOP
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
BD87A34FVM-TR Models
Category
Output
Open Drain or Open Collector
Manufacturer
Rohm Semiconductor
Reset
Active Low
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Reset Timeout
Adjustable/Selectable
Part Status
Obsolete
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
DigiKey Programmable
Not Verified
Mounting Type
Surface Mount
Type
Watchdog Circuit
Package / Case
8-VSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Number of Voltages Monitored
1
Supplier Device Package
8-MSOP
Voltage - Threshold
3.4V