XUP735250.000000I | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | XUP735250.000000I |
Description | CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P |
Manufacturer Standard Lead Time | 33 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 250 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±50ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 128mA |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Type | Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
Frequency | Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm) |