S100X400VATY
DigiKey Part Number
298-18708-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X400VATY
Description
LABEL SELF LAMINATING 1"X4" WHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm)
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Packaging
Bulk
Shelf Life
48 Months
Part Status
Active
Shelf Life Start
Date of Manufacture
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Size
1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm)