R100X150V1C
DigiKey Part Number
298-18648-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R100X150V1C
Description
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Category
Label Size
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C