G4OAC24A
DigiKey Part Number
5528-G4OAC24A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G4OAC24A
Description
G4 AC OUTPUT 24-280 VAC, 24 VDC
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
AC Output Module Output Module 2A 24 ~ 280VAC Output 19.5 ~ 32VDC Supply
Category
Voltage - Input
19.5 ~ 32VDC
Manufacturer
Opto 22
Current - Input
18 mA
Series
Voltage - Output
24 ~ 280VAC
Packaging
Box
Current - Output
2A