V410-HDS4608XD
DigiKey Part Number
236-V410-HDS4608XD-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
V410-HDS4608XD
Description
V410-H HANDHELD BARCODE SCANNER,
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Multi Code Reader Handheld
Category
Installation Distance
5.0mm ~ 71.0mm
Manufacturer
Omron Automation and Safety
Light Source
Integrated (White)
Series
Voltage - Supply
4.5 ~ 5.5VDC
Packaging
Box
Mounting Type
Handheld
Part Status
Active
Termination Style
Cable with Connector
Type
Multi Code Reader
Ingress Protection
IP52 - Dust Protected
Visual Field (Max)
82.0mm x 51.0mm
Operating Temperature
0°C ~ 50°C
Visual Field (Min)
41.0mm x 26.0mm