UWG1E221MNL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Nichicon
In Stock: 498
Datasheet
Upgrade
Nichicon
In Stock: 656
Datasheet
Similar
In Stock: 2,367
Similar
In Stock: 5,530
In Stock: 198
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
220 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C