BZX84-C4V7,235 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 20,937
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
MCC (Micro Commercial Components)
Zener Diode 4.7 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB