BZX84-B6V2,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 1,844
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
In Stock: 595
Comchip Technology
Zener Diode 6.2 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB