BZX384-C2V7,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,979
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 2.7 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323