BZX384-C12,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 23,428
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 5,805
Datasheet
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 12 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323