BZX384-B6V8,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
In Stock: 20
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 6.8 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323