BZX384-B4V7,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 93,116
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 1,009
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Panjit International Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 4.7 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323