XRCPB24M000F2P00R0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 31,684
Datasheet
24 MHz ±20ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead