DLW32PH122XK2L
DigiKey Part Number
490-DLW32PH122XK2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW32PH122XK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32PH122XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW32PH122XK2L
Description
CMC 1.2A 2LN 1.2KOHM SMD AECQ200
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.2 kOhms @ 100 MHz 1.2A DCR 60mOhm
EDA/CAD Models
DLW32PH122XK2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
60mOhm
Voltage Rating - DC
60V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Surface Mount
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Impedance @ Frequency
1.2 kOhms @ 100 MHz
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Current Rating (Max)
1.2A