TPST106K006R1000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 11,968
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 26,955
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
KEMET
10 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 1411 (3528 Metric), 1210 1Ohm