TCJY686M010R0045E is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
KEMET
68 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 45mOhm @ 100kHz