08051A181K4T2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
180 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)