1825Y5K00681KXT is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
680 pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
1825Y5K00681KXT
DigiKey Part Number
1825Y5K00681KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1825Y5K00681KXT
Description
CAP CER 680PF 5KV X7R 1825
Detailed Description
EDA/CAD Models
1825Y5K00681KXT Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.098" (2.50mm)