C901U220JZSDAAWL45 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
22 pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U220JZSDAAWL45
DigiKey Part Number
C901U220JZSDAAWL45-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C901U220JZSDAAWL45
Description
CAP CER 22PF 440VAC SL RADIAL
Detailed Description
EDA/CAD Models
C901U220JZSDAAWL45 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Mfr
Ratings
X1, Y2
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.276" Dia (7.00mm)
Tolerance
±5%
Lead Spacing
0.394" (10.00mm)