C1210X681F4HACAUTO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
680 pF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
C1210X681F4HACAUTO
DigiKey Part Number
C1210X681F4HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C1210X681F4HACAUTO
Description
CAP CER 1210 680PF 16V ULTRA STA
Manufacturer Standard Lead Time
31 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
C1210X681F4HACAUTO Models
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Mfr
Features
Low ESL, Soft Termination, High Temperature
Series
Ratings
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Size / Dimension
0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.039" (0.98mm)