ASZESZE26K203
DigiKey Part Number
455-4203-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASZESZE26K203
Description
JUMPER SZE-002T-P0.3 X2 8"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Length
8.00" (203.20mm)
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Wire Gauge
26 AWG