ASYMSYM16K152
DigiKey Part Number
455-3198-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYM16K152
Description
JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 6"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
6.00" (152.40mm)