TB4-30RP-1(800)
DigiKey Part Number
26-TB4-30RP-1(800)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TB4-30RP-1(800)
Description
PLUG, 30 POS., 1.0MM PITCH, 1.0A