G125-2243496F3
G125-2243496F3
Harwin’s Company Overview
G125-2243496F3
DigiKey Part Number
952-4058-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-2243496F3
Description
CONN RCPT HSG 34POS 1.25MM
Detailed Description
34 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Green 0.049" (1.25mm)
EDA/CAD Models
G125-2243496F3 Models
Row Spacing
0.049" (1.25mm)
Packaging
Bag
Features
Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Pitch
0.049" (1.25mm)