C20LW11852M0TT(R)
C20LW11852M0TT(R)
C20LW11852M0TT(R)
DigiKey Part Number
1939-1868-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C20LW11852M0TT(R)
Description
CBL ASSY 2.0MM PLUG-CBL RND 6.6'
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly 2.0mm ID, 5.5mm OD Plug, Thread Lock, to Wire Leads Round 6.6' (2.00m)
Category
Style
Plug, Thread Lock, to Wire Leads
Manufacturer
GlobTek, Inc.
Length
6.6' (2.00m)
Packaging
Bulk
Cable Type
Round
Part Status
Active
Shielding
Shielded
Connector Type
2.0mm ID, 5.5mm OD