XG-2121CA 156.2500M-LHRAL0 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
156.25 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XG-2121CA 156.2500M-LHRAL0
DigiKey Part Number
114-XG-2121CA156.2500M-LHRAL0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XG-2121CA 156.2500M-LHRAL0
Description
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±100ppm
Series
Operating Temperature
-5°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
30mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (7x5)
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
15mA