TG5032CGN 10.0000M-CAGHGA3 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
10 MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
TG5032CGN 10.0000M-CAGHGA3
DigiKey Part Number
114-TG5032CGN10.0000M-CAGHGA3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG5032CGN 10.0000M-CAGHGA3
Description
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
5mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.065" (1.65mm)